Solárium

 Zdraví, krása a lepší nálada –  toho všeho dosáhnete pravidelným opalováním v SOLÁRIU.

Nabízíme opalování na profesionální úrovni v horizontálních soláriích Ergoline 400 a Ergoline 600. Tato solária se vyrábějí z nejmodernějších materiálů s použitím nejvyspělejších technologií.‭ Obě naše solária jsou vybavena novými trubicemi s nejnovější technologií opalování a s podporou tvorby vitaminu D. 

Důležitý Vitamin D

V dnešní době většina lidí žije a pracuje v uzavřených prostorech a chybí jim přirozené sluneční záření, které naše předci přijímali denně. Proto je pro nás velmi obtížné udržet si potřebnou hladinu Vitaminu D, a to zejména v zimním období, kdy je slunce příliš málo. Na základě našeho změněného způsobu života trpí lidí následky nízké hladiny Vitaminu D. Z tohoto důvodu doporučují přední experti pro Vitamin D dvakrát týdně mírné slunění.

V soláriu na nás působí ultrafialové záření, známější pod zkratkou UV záření. Dávky UV záření nejsou pro organismus škodlivé a pomáhají s produkcí vitaminu D. Ovšem nic by se nemělo přehánět. Mezi dvěma návštěvami solária by měla být pauza aspoň dva dny.

UV záření vytváří 90 % Vitaminu D. Celosvětové vědecké a lékařské studie prokázaly, že Vitamin D má pozitivní vliv na zdraví buněk, kostí i orgánů, snižuje riziko rakoviny prsu, působí proti autoimunitním a kožním onemocněním a má pozitivní vliv na duševní zdraví.

Ceny:

Ceny se hradí na recepci hotově nebo kartou. Na solária neobjednáváme, můžete přijít kdykoliv bez předchozí rezervace.

Ergoline 400

Ergoline 600 

10 Kč / min

12 Kč / min