SKUPINOVÉ CVIČENÍ PRO ŽENY
PŘIDEJ SE K NÁM A BUĎ
 KRÁSNÁ A FIT
Návrh bez názvu - 2020-06-21T095511.690.
Cvič 30min a hubni 60min

Strávila jsi někdy hodiny běháním na běžeckém pásu a přemýšlela: „Není lepší způsob, jak zhubnout?“ Ukázalo se, že ano!

 

V PINK GYM je naše cvičení navrženo tak, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků hubnutí pouze za 30 minut tréninku!

 

Objevili jsme nový tréninkový vzorec FFB koncept, který Ti umožní spálit dvakrát více kalorií za půl hodiny našeho tréninku, než při typickém hodinovém cvičení! Jak je to možné? Nejsou to zázraky, je to věda!

 

FFB koncept kombinuje tři metody hubnutí podpořené výzkumem pro nejúčinnější a nejudržitelnější hubnutí, se kterým jsme se kdy setkali. Těmito třemi metodami jsou:

I. HIIT TRÉNINK

Cvičení na hubnutí

Trénink, který jsme zvolili se jmenuje HIIT (intervalový trénink s vysokou intenzitou). Trénink HIIT je intenzivní a zábavné plnohodnotné cvičení, při kterém dosáhneš za 30min výsledků, kterých bys při jiných cvičeních dosáhla za hodinu tréninku.

II. AUTO FAT BURN

Cvič 30 minut a hubni 60 minut!

Po cvičení HIIT se aktivuje enzym hormonsenzitivní lipáza, která odbourává tuky. Takže po cvičení dalších 30min tvoje tělo spaluje tuky samo. Stačí když nebudeš 30min po cvičení jíst ani pít nic jiného, než čistou vodu.

III. METABOLIC BOOST

Zrychli spalování tuků

Navíc, pokud budeš cvičit HIIT pravidelně, zvýšíš trvale svůj metabolizmus a hubnutí po cvičení bude pokračovat i mezi tréninky! Takže budeš hubnout dokonce i během spánku.

MŮŽEŠ MÍT VÝSLEDKY JAKO MY!

Zhubla jsem 10 cm

 

Dosáhla jsem svého cíle, kterým bylo zhubnout 5kg tuku. Nakonec jsem ho zhubla dokonce 6,5kg. Procento mého tělesného tuku se snížilo z 28,9% na 18,2% a ztratila jsem 10cm v pasu. Mé sebevědomí sahá do oblak a mám ze sebe nejlepší pocit, jaký jsem kdy měla. 

Jana M.

Zhubla jsem 3 kg tuku

 

Začít cvičit bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě. Odhodlala jsem se k tomu až ve svých 49 letech. Zhubla jsem 3kg tuku a nabrala 2kg svalů. Cítím se skvěle ve svém těle. Zdravá a fit. Doporučuji nebát a zkusit, stojí to za to!

 

Hanka Č.

Zpevnila jsem ruce

 

Skončila jsem o 5 kg lehčí, ztratila jsem faldíky na bocích a tu povislou kůži na rukou, která mě tak štvala. Konečně mohu obléknout své oblíbené džíny a triko, které si schovávám od prvního těhotenství. Splnil se mi sen a jsem na sebe moc pyšná. 

 

 

Diana L.

Jana doporučuje FFB!

VYZKOUŠEJ UNIKÁTNÍ FFB PROGRAM NA HUBNUTÍ

 na týden ZDARMA 

​Je čas začít HUBNOUT!

PŘIDEJ SE K NÁM

Mám za sebou proměnu ze 120kg na 75kg.

 

Já byla tlustá celý život. Výsměch od holek, kluků i rodiny, na to jsem byla bohužel zvyklá. Inspirací k hubnutí mi byl až můj manžel, který se do toho pustil a z tlouštíka se změnil ve fitnesáka. Já se tomu bránila, byla jsem pohodlná. A taky jsem porodila postupně 3 děti, žila jsem pouze pro ně a na sebe totálně kašlala. Pak jsem začala žárlit na proměnu manžela, zakousla jsem se a pustila se do toho taky. Základem hubnutí bylo jídlo, změna jídelníčku byla pro mě klíčová. Taky bylo důležité cvičit v prostředí, kde se nemusím stydět, měla jsem předtím velký blok jít cvičit mezi lidi. Nyní jsem sebevědomá a jsem na sebe moc pyšná. Chci vám sdělit, že když jsem to dokázala já, dokážete to i vy! Stačí se zakousnout a vytrvat :)

Lenka J.

OTEVŘENO

PONDĚLÍ - PÁTEK
07:00 - 22:00 

SOBOTA, NEDĚLE, SVÁTKY
10:00 - 22:00 

Fitko Václavák / PINK GYM

palác Melantrich 4. patro

Václavské náměstí 793/36

110 00 Praha 1  Nové Město

pinkgympraha@gmail.com

Tel: +420 224 210 146

  • Facebook Basic Black

© Copyright 2020 PINK GYM. All rights reserved.

DOSTÁVEJ SLEVY, AKCE, NOVINKY

REGISTRUJ SE

FIT and BEAUTY Club

PODMÍNKY: Věříme v otevřenost a čestnost. Proto se Pink Gym vynasnaží poskytnout zde přesné informace. Výsledky našeho programu se mohou lišit v závislosti na čase, úsilí a odhodlání, které investuješ do cvičení a změny jídelníčku. Poskytneme Ti však maximální podporu pro dosažení viditelných úspěchů.